KSP Makine; standart makine modellerinin beraberinde müşteri ihtiyaçları doğrultusunda makine AR&GE, tasarım ve imalatı yapma kabiliyetine sahiptir. Özellikle son dönemlerde çıkarılan modeller bu çalışmalar sonrasında standardizasyon yapılarak çıkarılmış modellerdir. Birçok firmanın eski metotlar ile ürün geliştirmesine karşın; KSP, Agile Tasarım Metodu ile çok hızlı ve sağlam çözümler ortaya koyabilmektedir. 

Öncelikle müşteri talepleri doğrultusunda yapılan fizibilite çalışmaları sonrası Yıkama, Durulama, Yağlama, Kurutma, Pasivasyon, Fosfatlama gibi prosesler belirlenir. Daha sonra tasarım yapılarak teknik resimler solidworks ortamında hazırlanarak imalat öncesi son teknik uygunluk için müşteri onayına sunulur. Müşteri onayı beraberinde imalat planlaması yapılarak makine imalatı programlar uyarınca başlatılır. Makine imalatı süresince ve sevkiyat organizasyonu öncesi siz değerli müşterilerimiz firma merkezimize davet edilerek kontroller ve denemeler yapılır. 

Yıkama prosesi gerektiren tüm endüstriyel parça yıkama makinesi, sistemi ve projeleriniz konusunda bizimle irtibata geçmenizi öneriyoruz.

Detaylı bilgi için bize ulaşın
İletişim

Özel Tasarım Sistem ve Makineler de Teknik Tablo bulunmamaktadır.

Detay ve Talepler için bizimle temasa geçiniz...

Başlık Türü Görüntüle İndir